Gáléria psíkov na adopciu - Útulok NÁDEJ

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Gáléria psíkov na adopciu

Hodiny pre venčiarov: Letný čas: od 13.00 do 17.00 hod./ Zimný čas: od 12.00 do 16.00 hod. aj cez víkend
V našom útulku sa dá venčiť 365 dní v roku. Počas pandémie psíkov na venčenie dávame na vodítku len pri bráne. Pri bráne venčiar psíka aj vráti. Venčiari musia mať rúška a dodržiavať 2-metrové rozostupy!
V lete psíkov dávame len ak je na slnku menej ako 25 stupňov!

***
Milí priatelia, prosíme Vás, nenoste nám do útulku granule po záruke. To čo nie je dobré pre Vášho miláčika, nie je vhodné ani pre našich útulkáčikov. Ak nám chcete pomôcť s krmivom, tak nie granule z marketov! Po nich nám skutočne psíkovia hnačkujú. Máme oskúšané značky: Calibra Lamb-Rice, Eminent Gold, Cibau Lamb-Rice, Fitmin Lamb-Rice. Z týchto značiek radi prijmeme granule pre malé a stredné plemená. Pre veľkých psíkov máme dosť granuliek. Ďakujeme za pochopenie
***
V prípade Vášho záujmu o psíka Vám podrobnejšie informácie poskýtnú:
Vedúca p. Áčová tel. č.: +421 907 594 664
ošetrovateľka tel.č.: +421 944 250 565

ZANEDBANIE STAROSTLIVOSTI A TÝRANIE PSÍKOV z okresu Nové Mesto nad Váhom hláste na:
Regionálna veterinárna a potravinová správa Nové Mesto nad Váhom
Tajovského 7, 915 01  Nové Mesto nad Váhom
Telefón: 032 / 771 25 46, alebo 032 / 771 00 21
E-mail: Riaditel.NM@svps.sk , alebo rvsnmo@svssr.sk
Fax: 032 / 771 25 46

Psík nepatrí na reťaz! / Der Hund darf nicht gekettet werden!
Sponzorstvo útulku
Priatelia,  vážite si našu prácu, starostlivosť o opustených a týraných psíkov?  Máte radosť z každého nami zachráneného psíka? To je milé. Ale je tu  tiež skutočnosť, že bez vašej pomoci sme bezmocní. V útulku pre psíkov v  Novom Meste n.V. sa staráme v priemere o 70 psíkov. Vyžaduje si to  nielen čas, ale aj značné financie.

PROSÍME, pomôžte nám zabezpečiť  ďalšiu existenciu útulku pre psíkov. Svojim trvalým príspevkom zaistíte  plynulý chod útulku pre psíkov a zároveň dáte psíkom šancu na lepšiu  budúcnosť. Ako? Je to veľmi ľahké. Staňte sa sponzorom útulku a  prispejte „mesačným“ príspevkom vo výške aspoň 3 Eura, a tak nám  pomôžete udržať útulok v prevádzke.

3  EURA nie je pre Vás majetok, ale pre nás veľmi veľa, ak ich darujete  pravidelne a veľa ľudí! Účelom je „sponzorstvo útulku“.

Ďakujeme vám za  POMOC A VAŠU DÔVERU!

IBAN:  SK86 0900 0000 0002 7218 0164


SWIFT: GIBASKBX


Upozornenie!
  Z technických a časových dôvodov nieje možné vykonávať zmeny v galérii v reálnom čase, preto v prípade vážneho záujmu o adopciu psíka kontaktujte telefonicky, pred samotnou návštevou útulku, vedúcu útulku, alebo ošetrovateľku a informujte sa či je psík ešte v útulku prípadne či už nieje rezervovaný!
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky Free counters! TOPlist