Patronát nad psíkom - Útulok NÁDEJ

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Patronát nad psíkom

Mílí priatelia, nájdete nás na
      
.
Patronát nad psíkom a jeho význam

Niektorí z našich psíkov čakajú v  útulku  už  dlho a majú menšiu šancu na umiestnenie kvôli svojmu veku, chorobe alebo správaniu, sú to „smoliari“, ktorých  každý  prehliadne. Preto nám môžete pomôcť prostredníctvom prebratia patronátu nad niektorým z takýchto  psíkov. Patronátom nám pomôžete zvládnuť pokrytie nákladov na jeho pobyt u nás. Patronát je zároveň alternatívou pre ľudí, ktorí nemôžu doma chovať psíka, ale radi by psíkom pomohli. Preto prosíme, vyberte si niektorého psíka a preberte  nad  ním  patronát.  

Pravidelným  mesačným príspevkom /min. 5,-€/, alebo ročne podľa vlastného uváženia  nám veľmi pomôžete financovať náklady na krmivo, veterinárne ošetrenie a iné potreby spojené s ich opaterou. Už s príspevkom 33,- € ročne môžeme zabezpečiť pre Vášho chránenca dôležité očkovania a odčervenia po dobu jedného roku. Dostanete od nás patronátnu listinu, ktorá potvrdzuje Váš patronát nad týmto psíkom. Popri tom môžeme uviesť, ak si to budete priať, na našej internetovej stránke pri fotografii psíka Vaše meno čí meno Vašej firmy.

Patronát nie je časove obmedzený, kedykoľvek na Vaše želanie môže byť ukončený.

Pokiaľ Vami vybraný psík bude adoptovaný, alebo skončí svoju životnú púť, budeme Vás informovať. Môžete sa rozhodnúť, či Vašu podporu presuniete na iného psíka, alebo nie.
S patronátom môžete pomôcť dvojnásobne
Nielen pomocou finančného príspevku pre psíka ale aj, keď budete mať čas a chuť, i priamym kontaktom so psíkom  formou prechádzky, venčenie a pod.

  • Patronát môže prebrať ktokoľvek, kto má rád psíkov a chce im pomôcť.

Každý, kto prevezme patronát nad psíkom, dostane doklad o patronáte nad ním s fotkou svojho psíka – chránenca. Prevzatie patronátu nie je spojené so žiadnymi inými povinnosťami. Všetci priatelia psíkov sú však u nás srdečne vítaní.

  • Chceli by ste prevziať patronát?

Je to jednoduché. Navštívte náš útulok a vyberte si z našich psíkov alebo si vyberte psíka na našej webstránke v sekcii Galéria. Následne môžete vyplniť prehlásenie o patronáte nad ním. Zaplatením Vami určenej sumy sa stávate patrónom psíka.

  • Váš psík - chránenec sa  Vášmu záujmu a každej vašej návšteve veľmi poteší.

Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky Free counters! TOPlist